Gary Valentine is een 15-jarige kindacteur die een beetje te oud en te onhandig is geworden om nog rollen te krijgen. Bij het nemen van de schoolfoto’s ontmoet hij Alana, die met tegenzin werkzaam is als assistente van de schoolfotograaf. Gary laat er geen gras over groeien en maakt doorzichtige maar vermakelijke avances om met de 10 jaar oudere Anna uit te gaan.
 
Het is het begin van een langdurige vriendschap die doordrenkt is met hun beider onzekerheden, en met een verliefdheid die met wisselende intensiteit tussen hen heen en weer lijkt te vlinderen. Uiteindelijk besluiten ze samen zaken te gaan doen in de Californische goudkoorts van de jaren ‘70: de handel in waterbedden.
 
Met zijn nieuwste, voor een Oscar genomineerde film keert meesterverteller Paul Thomas Anderson terug naar zijn geboorteplek, San Fernando Valley, en naar de losse stijl van zijn eerdere films als Magnolia, Boogie Nights, en Punch-Drunk Love. Het anekdotisch gestructureerde ‘Licorice Pizza’ is een nostalgische en droogkomische vertelling over jonge liefde: onzeker, dromerig, bitterzoet en bruisend.

(63 bezoekers)

 3,5

Welkom bij Cinemaarten

- We draaien films altijd op dinsdagavond om 20:00 uur. De Poorterij is geopend vanaf 19:30 uur. 
- De films worden gedraaid met een pauze (tenzij anders aangegeven)
- De kaartverkoop aan de kassa sluit om 19:55 uur. 
- Betalen aan de kassa kan alleen met pin. 
- Toegangskaarten kunnen online worden besteld! 

FILMKAARTJE KOPEN 

EN FANFARE WERD DOOR 176 BEZOEKERS GEWAARDEERD MET EEN 4,61

6 mei 2025

DRIE DAGEN VIS

Drie Dagen Vis posterDeze zwart-wit tragikomedie verkent de gespannen relatie tussen Gerrie en zijn zoon Dick tijdens hun jaarlijkse driedaagse reünie in Rotterdam, met de dreigende mogelijkheid dat dit Gerrie's laatste bezoek zou kunnen zijn.

leesmeer

13 mei 2025

I'M STILL HERE

I'm still here posterGebaseerd op de memoires van Marcelo Rubens Paiva, vertelt I’m Still Here het waargebeurde verhaal van de verdwijning van zijn vader, voormalig congreslid Rubens Paiva, tijdens de Braziliaanse militaire dictatuur in de jaren zeventig.

leesmeer

20 mei 2025

WHEN THE LIGHT BREAKS

When The Light Breaks poster

In het intieme drama When The Light Breaks schetst de bekroonde IJslandse regisseur Rúnar Rúnarsson (Volcano, Sparrows) een intens beeld van rouw, verbondenheid en de complexe dynamiek tussen liefde en verlies.

27 mei 2025

PARTHENOPE

Pathenope posterParthenope toont het leven van de vrouw die vernoemd werd naar de legendarische sirene die in de golf van Napels leefde. Ze is een betoverende verschijning vanaf haar geboorte in 1950 tot in het heden.

3 juni 2025

A COMPLETE UNKNOWN

A complete unknown poster

De film speelt zich af in de vroege jaren '60 en volgt de razendsnelle opkomst van de 19-jarige muzikant Bob Dylan uit Minnesota als folkzanger naar concertzalen en de top van de hitlijsten. Zijn liedjes en mystiek worden een wereldwijde sensatie - met als hoogtepunt zijn baanbrekende elektrische rock-'n-roll optreden op het Newport Folk Festival in 1965.

10 juni 2025

THE SEED OF THE SACRED FIG

The Seed of the Sacred Fig poster

Iman maakt promotie en wordt onderzoeksrechter bij de revolutionaire rechtbank in Teheran. Zijn nieuwe positie legt hem, zijn vrouw en hun twee dochters onder een vergrootglas. De druk ligt hoog en Iman kampt met wantrouwen en paranoia, terwijl de politieke protesten in het land escaleren. Als zijn pistool opeens verdwijnt, verdenkt hij zijn eigen gezin en stapt hij over op drastische maatregelen…

17 juni 2025

MICKEY 17

Mickey 17 poster

Bong Joon Ho, de schrijver/regisseur die met Parasite verscheidene Oscars won, komt nu met zijn volgende grensverleggende film: Mickey 17. De onwaarschijnlijke held Mickey Barnes (Robert Pattinson) heeft een heel bijzondere baan. Zijn werkgever eist namelijk van hem de ultieme toewijding: hij moet sterven voor zijn salaris.

24 juni 2025

MEMOIR OF A SNAIL

Memoir of a Snail poster

Een betoverende en verrukkelijke film over het bitterzoete leven van Grace Pudel, verzamelaar van slakken, romantische verhalen en cavia’s. Een visueel verbluffende stop-motionfilm van Oscarwinnaar Adam Elliot.